Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:16 KAYSERİ / TÜRKİYE
tren

Kurumsal
Anasayfa » Kurumsal


1978 Yılından itibaren mobilya sektöründe faaliyetlerini sürdüren kuruluşumuz 1993 yılında fabrika bünyesinde fiili olarak üretime başlamıştır. Firmamız sistemli ve prensipli çalışarak yüksek kalite normlarında üretim yapmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İşletme sermayesinin tamamı güçlü öz kaynaklarından oluşmaktadır.

Misyonumuz, yüksek standartlarda, yenilikçi üretim. Ürünleri sürekli geliştirip , farklı yaşama biçimlerinin kullanım alışkanlıklarına uygun üretmek.

FAALİYET BİRİMLERİMİZ

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde , hammadde girdisinden mamul oluşumuna kadar teknolojinin bütün imkanlarından faydalanarak prensipli , disiplinli , kaliteli uzman kadrolarla kalite standardı yüksek üretim yapılmaktadır.

Ürünlerimiz üretimden sevkiyat aşamasına kadar kalite kontrolcülerimiz tarafından kullanım standartlarına uygunluğu kontrol edilip , onaylanan ürünlerde sevkiyata hazır hale getirilip sevk edilmektedir.

Bayilerimizle olan faaliyetlerimizi geliştirmek için çalışmalar yapılmaktadır. Bayilerimizden gelen öneri ve istekler doğrultusunda faaliyet alanları oluşturulmakta , bayilerimizle yaptığımız çalışmaların en yüksek standartlara ulaşması için gereken özveri gösterilmektedir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: